Předškolní vzdělávání ve školním roce 2017 - 2018

29.11. 2017

Fakticky zahájena přístavba mateřské školy. Prosíme rodiče, aby nevjížděli auty před školku a  neomezovali už tak velmni stíženou průjezdnost pro zásobování kuchyně.
Zároveň žádáme, aby pro příchod a odchod ze školky používali pouze označený koridor a respektovali zákaz vstupu na staveniště.
Budova školky bude uzamčena v 9,00 hodin a  dál ve 13, 00 hodin. Videotelefony nebude možné používat. Do sešitů v šatnách pečlivě zaznamenávcejte Vaše požadavky na mimořádné příchody a odchody dětí, odhlášky stravy, které jste fyzicky prováděli v kuchyni zaznamenávejte do zvláštního sešitu v přízemí v šatně. Do kuchyně není žádný přístup. Doporučujeme změny ve stravování provádět e - mailem, internetem nebo hlášením na záznamníku. Sledujte aktuální informace na hlavních dveřích a nástěnkách tříd. Děkuji ep

Oznámení rodičům

Vzhledem k probíhající stavbě  není možný bezpečný přístup do školní kuchyně pro rodiče.

Z tohoto důvodu nebudou obědy až do odvolání vydávány do jídlonosičů.

Rodiče ale budou  mít možnost odhlásit si první den nepřítomnosti dítěte  v MŠ do 8.00 stávajícího dne.

Upozorňuji  rodiče, že se to týká pouze prvního dne nepřítomnosti (nemoc). Ostatní způsoby odhlášek zůstávají stejné.

Děkuji        Vodičková R.

Provoz mateřské školy v době vánočních prázdnin

oznámení

V souladu s vyhl. č. 14/2005, ve znění vyhl. č. 43/2006 o předškolním vzdělávání, ve znění pozdějších předpisů, zveřejňujeme informaci o přerušení  provozu mateřské školy

v Lelekovicích v měsíci prosinci, a to

od 27.12.2017 – 1.1.2018

celkem 3 pracovní dny

Odůvodnění:

Ředitelství mateřské školy neobdrželo v době od uveřejnění záměru přerušit provoz žádnou námitku  zákonných zástupců. Po projednání se zřizovatelem bude mateřská škola ve výše uvedeném termínu uzavřena.

V Lelekovicích 4.12.2017                                                Pešlová Eva, ředitelka MŠ

Mateřská škola Lelekovice

541232292 - školka 541232548 - jídelna http://objednavky.jidelna.cz